Připravili jsme pro vás nové lekce s pomůckou FOAM ROLLER. Jedná se o klasickou lekci Pilates vhodnou i pro začátečníky, při které se používá pěnový válec - foam roller. Z důvodu prostorové náročnosti cvičení s tímto náčiním jsme vypsali lekce s omezenou kapacitou v termínech:

středa 19:30 - Tomáš

Co je FOAM ROLLER? Jedná se o tuhý pěnový válec, který slouží na lekci Pilates jako pomůcka, která nám vytváří balanční pozice, pomocí kterých docílíme lepšího zapojení vnitřního stabilizačního systému a zapojení všech svalových skupin, čímž odstraňujeme bolesti zad a tvarujeme postavu. Masážní efekt cvičení s foam rollerem navíc pomáhá ostraňovat zatuhlé svalstvo a celulitidu!

Cena stejná jako na normální sálovou lekci! Na lekce se z důvodu omezené kapacity, prosím, nahlašujte v online rezervačním systému.

Těšíme se na vás:-)

 

Bolí vás záda? Cvičte Pilates!

Pilates je cvičební systém, který rovnoměrně posiluje tělo a zlepšuje jeho držení. Důraz je přitom kladen na správné dýchání, koncentraci, kontrolu pohybů, přesnost a plynulost cviků. Cviky se zaměřují na posílení tzv. silného centra (oblast zad, břicha a hýždí).

 

Začínáte s Pilates? Zkuste Pilates Brno

Pokud začínáte s Pilates, jsou pro Vás určeny lekce pro začátečníky, kde se probírají základy techniky Pilates. Stačí si vybrat v rozvrhu lekci, zaregistrovat se zde, lekci si zarezervovat a dostavit se do našeho studia Pilates v Brně. Máte možnost si lekci vyzkoušet a poté se rozhodnout, která zvýhodněná permanentka je pro Vás vhodná. Karimatky a cvičební pomůcky jsou k dispozici. Cvičí se bosky.